Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mentési hiba, segítség!?

Mentési hiba, segítség!?

Figyelt kérdés

Az Átok - Ízisz szeme nevű játék mentése közben a következő hibaüzenetet írja ki a gép:


" A "0x005bf348" címen található utasítás a "0x0000000c" memóriacímre hivatkozott. A memórianterületen nem végezehtő el a következő művelet: read".


A program befejezéséhez kettintson az OK gombra. "


Mivel az eredeti magyar verzió hibás volt (egy idő után nem lép tovább), ezért letöltöttem az angol verziót, ezzel pedig az a hiba, hogy nem tudok menteni. Mivel csak "checkpoint" mentés van a játékban, automentés nincs, így ha meghalok/kikapcsolom a játékot, kezdhetem elölről.


Kérem, aki tud, segítsen!



2014. júl. 11. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg valami profi informatikust, de az ilyen halandzsák nem jelentenek jót.
2014. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként én azt vettem ki, hogy nem tudja olvasni a memóriát.
2014. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Általában, amikor ilyen típusú hibát dobott ki, akkor beírtam a keresőbe, az kiadta, hogy valamilyen .dll fájl hiányzik, letöltöttem, és vígan ment utána. Erre viszont semmit nem ad ki.
2014. júl. 11. 14:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani :) Ha esetleg másnak a jövőben lenne vele gondja, úgy tudni fogja használni az itt leírtakat: amelyik mappában van az indítóikon, oda nyissunk egy mappát a következő névvel: _save. Úgy tűnik, hogy eddig nem tudta hova menteni, ezzel viszont gond nélkül elmenti az állást.
2014. júl. 16. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!