Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha egy xbox 360-t ki rgh-ztato...

Ha egy xbox 360-t ki rgh-ztatok, és rá akarok telepíteni egy játékot, de nem magyar feliratosat, akkor hogyha rá rakom a játékot a hdd-re, utána rá lehet rakni a magyarositást?

Figyelt kérdés
Ha valamit nem értettél akkor leírom újra

2014. júl. 11. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
persze de akkor ki kell csomagolni az iso-t és úgy megcsinálni a magyarítást.
2014. júl. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak most rgh-ztattam az xbox-om és még egyáltalán nem tudom hogy kell, adtak egy leírást amivel semmit nem érek mert nagyon hülyén lett meg csinálva, és a fickó azt mondta hogyha valamit, 1 kis dolgot rosszul csinálok meg ilyenek akkor elrontom az egészet és ki is dobhatom az ablakon
2014. júl. 11. 18:16
 3/4 A kérdező kommentje:
esetleg tudnál egy linket küldeni hogy hogy kell megcsinálni mert én valahogy nem találok, előre is köszönöm szépen
2014. júl. 11. 18:16
 4/4 anonim ***** válasza:

igazából erre nincs nagyon videó mert mindenhol más progit használnak mást kell beilleszteni.

hát attól hogy rosszul magyarítasz egy játékot nem lesz baja. azt tudom hogy bonts ki egy iso játékot. [link]


ez is sokat segíthet.

én még nem igazán próbáltam magyarítani.

2014. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!