Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok olyan programot mondani...

Tudtok olyan programot mondani mint a THX True Audio? Vagy valami hasonló amit be lehet lőni, hogy film nézéskor az emberek hangját emelei? Valami jó EQ kéne.

Figyelt kérdés
Eddig Gigabyte alaplapom volt int. Realtek hangkártyával amihez volt True Audio. Most platformot váltottam és egy ASRock alaplapot vettem amibe szintén Realtek hangkártya van , de ezzel nem megy a progi. Tudtok nekem ajánlani valami jó EQ programot, hogy este mikor filmet nézek ne kelljen a kis 5.1-es pc hangszórót koppon hallgatni, hogy halljam azt is amit mondanak a filmekben. Mert jelen esetben olyan, hogyha feltekerem akkor a háttérhangok hangosak a beszéd meg normális. Ha lejebb veszem a háttérhang normális a beszéd halk.

2014. júl. 12. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a film hibája? Egyébként elvileg vannak olyan videólejátszók, amiknél ki tudsz választani több hangzásmódot.

Egyébként nekem még nem volt gondom filmeknél a beszéd hangerejével. Nem lehet, hogy a hangszóróidnak "tompa" a hangzása?

2014. júl. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!