Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lubuntu linuxhoz melyik a...

Lubuntu linuxhoz melyik a legjobb total commander fáljkezelő klón?

Figyelt kérdés
Amelyik a leghasonlóbb.

2014. júl. 12. 20:50
 1/5 tabaki ***** válasza:

[link]

Ezek közül a Midnight Commandert, muCommandert, Tux Commandert, Gnome Commandert (ez Gnome híján nyilván nem annyira érdekes) próbáltam, ebből a Midnight nem Total-szerű, hanem az eredeti Nortonra hajaz. A többinél nyilván a részletek lennének az érdekesek, de nyilván te tudod, mit vársz el tőle. Általában jóval egyszerűbbekre számíts, mint a TC, de a lényeges dolgokat tudják. A Double Commandert Windowsról ismerem csak, ha linuxban is ugyanolyan jó, nagyon ajánlom.

2014. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gnome commander
2014. júl. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tabaki ***** válasza:

@19:49:

Miért pont az? Azt gondolnám, hogy egy halom Gnome-fájlt magával kell hoznia a telepítéskor. Ha már valaki Lubuntut használ, talán szereti a karcsúbb megoldásokat.


@Kérdező:

Közben felraktam a Double Commandert, vállalható a tegnapi látatlanban megkockáztatott véleményem, tetszeni fog. Jó és hasonló a Tux Commander is, egyébként továbbra is érdemesnek tartom végigpróbálgatnod őket, szerintem jobban eltérnek egymástól, mint a windowsos Norton-klónok.

2014. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Krusader a legjobb mind a kinézetet, mind pedig a tudást illetően. Lxde-re viszont a Double commander az, ami úgy-ahogy elfogadható és nem hoz annyi függőséget.
2014. júl. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én GNOME Commander-t használtam.Majd a hajhagymáimra való tekintettel a Windows mellett kötöttem ki és boldog Total Commander felhasználóként a székletem állaga is helyreállt................
2014. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!