Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezen a gepen futna a Procesoru...

Ezen a gepen futna a Procesorul AMD Dual Core cu frecventa de 3.2GHz, cei 6GB RAM DDR3 cu frecventa de 1600 MHz si placa video din noua serie R7 240 2GB 128bit fac acest sistem ideal pentru gaming mid-high-end user, oferind suport Direct X11.2?

Figyelt kérdés
amd,gta5

2014. júl. 14. 09:51
 1/8 P.O.C. ***** válasza:

Most komolyan, erre is lusta vagy, hogy kiszedjed belőle a román szöveget? Ez itt egy Magyar oldal!


Amúgy igen, futna.

2014. júl. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Miii?...

A GTA5 x2-es amd-vel meg R7 240-nel?Na ne nevettess!Meg se fog moccanni.

2014. júl. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 P.O.C. ***** válasza:
#2: Ja, GTA 5, hirtelen 4 -et olvastam! :D Bocs igazad van, ahhoz valószínűleg sz@rt se fog érni.
2014. júl. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi ez a nagy dislike-olás? :S
2014. júl. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azt halottam es lattam ha a gta 4 elmegy fullon akkor a gta 5 kozepesen szinte biztos hogy el fog menni nekem a gta 4 fullon akads nelkul megy akkor a gta 5 is kell valamilyen szinten menken egyebkent

[link]

2014. júl. 14. 12:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Az hogy valaki egy ilyen amatőr oldalra mit ír ki gépigénynek,egy dolog.Nem kell erre alapozni semmit.Nyilván nem fog olyan géppel menni a játék,ami már 3 éve is gyenge volt.Amit írtál R7 240-es vga hiába mai modell,alap dolgokhoz való.A GTA5-höz egy olyan konfig kell majd,amit manapság minimumnak hívunk és kb. így néz ki: 4 magos proci,8 GB ram,R7 250X.Ezek a hardverek a vga kivételével egy újgenerációs konzol erejének felelnek meg.És ugye várhatóan lesz egykis diffi a pc-s meg a konzolos kiadás között.Talán még keveset is írtam.
2014. júl. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Elmondom neked fiacskám hogy gta 4 olyan parasztul van optimalizálva hogy még néha i7 3770k-n is meg meg röccen szóval nem hinném hogy egy dual core amd-d fullon menne max minimumon de szerintem még úgy se
2014. júl. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

1-nem vagyok a fiacskad

2-megyen fullon nem vagyok hulye hogy ne tudjam hogy fullon megy

2014. júl. 14. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!