Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » HY ALL! Megtudná nekem valaki...

HY ALL! Megtudná nekem valaki mondani hogyan működik a rapidshare (hogyan lehet vele letölteni ingyen? )

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
linket megnyitod, katt a free-re aztán vársz vagy 80mp-t, utána download, letöltöd majd 15 perc múlva töltheted a következőt
2010. jan. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindig a free userre kell kattintani, aztán határtalan türelemmel ki kell várni :) Ennél gyakran kiírják, hogy próbálkozz 3 perc múlva, mert nincs szabad szál (na persze), aztán, ha végre kapsz, akkor számol mondjuk 90 mp-től visszafelé, és ha még ekkor sem tépted ki a hajad, akkor elindíthatod a töltést. Egy film, néha tizenakárhány rar-ból áll, a letöltések közt van olyan, hogy kell várni 15-20 percet. Ezeket nyilván azért csinálják így, hogy kiakadj és úgy dönts, inkább fizetsz, de nem szenvedsz vele. Ha birka türelmed és sok időd van, akkor nem tudnak megtörni :)
2010. jan. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!En a JDownloader-t hasznalom a letolteshez.

Innen letoltheted: [link]

Felinstallalod a programot es elinditod.Rakattintasz a Linkgyujtore,majd Link(ek) hozzaadasa es bemasolod a linket amit le akarsz tolteni.Utana Linkek elemzese es vegul Listaban levo letoltesek inditasa(ez a bal felso sarokban levo haromszog).Van ra eset hogy nem indul el azonnal a letoltes de a program 2 percenkent ujrainditja a keresest neked nem kell csinalnod semmit.

Remelem segitettem!

2010. jan. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez csak akkor vicces, ha a rapidshare kéri, hogy írd be a számokat a képről.(nem tudom, hogy szokta-e kérni)
2010. jan. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


Ha így sem engedi, akkor túlterhelt a szerver és csak a fizetős letöltések lehetségesek. (csúcsidőben, este előfordul) próbálkozz a reggeli, de-ti, vagy a kora du-i időponban akkor műkszik.

2010. jan. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát nemtom mik ezek a válaszok. igaz én mar fél éve premiumom van, de előtte évekig használtam freeben. 1,5 megas letöltésem van csak, de volt naponta 3-4 filmet is leszedtem rapidrol. warezokon van fennt rapid letöltők, amik max sebességel engedik h letölts, nem korlátoz. 15 percet kell varni azzal is, de nem vészes az. mondom 3-4 film siman lejött anno freevel egy nap.

akinek torenten van ideje h visszatöltögesse a dolgokat, meg ha nme kattan ra egyből egy filmre akkor varhat letöltéssel is mire seedelik rendesen, meg ha annyi ideje van h vissza is töltse, akkor rapidozni is tud. sokkal előnyösebb, és jobb!!!

2010. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"ez csak akkor vicces, ha a rapidshare kéri, hogy írd be a számokat a képről.(nem tudom, hogy szokta-e kérni)"


mar vagy egy éve nem kér ilyet!!!

2010. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

de ha kérné akkor is megoldható, bizonyosw letöltésvezérlők ezt is kezelik! pl.

CryptLoad 1.1.0 Hun

"Fix IP-hez tökéletesen automatizált program, nem kell nézned-várnod az idő múlását a progam saját maga letölt a müködő betűképfelismerő script segítségével, ami nem igényel felügyeletet.

[link]

2010. jan. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!