Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok olyan szerepjátékot...

Tudtok olyan szerepjátékot amit egy 8 éves gyerek tud játszani?

Figyelt kérdés

Tesóm szereti a League of Legends, Diablo 3, DoTa2 stílusú fejlődős játékokat. De sajnos mindegyikben elég béna :(

Van-e egyáltalán olyan szerepjáték amit egy 8 éves gyerek sikerélménnyel tudjon játszani? Fejlődőset küldjetek, de ha nem fejlődős az se baj csak jó legyen!


Előre is köszönöm!



2014. júl. 14. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

TERA

WoW

AION

2014. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az AION-ban tényleg nagy élmény lesz, amikor fejlődés közben leölik...

A WoW-ot nem ismerem...

Terával keveset játszottam, ott láttam PvE szervereket (ott ugye csak mobok/szörnyek ellen harcolsz). Bár maga a játék nem jött be...


És bocsi a kritizálásért, én is ezeket mondanám, ha MMORPG-t keres valaki. Csak az Aionon én már sokszor felhúztam magam emiatt...

2014. júl. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a Diablo 3-mat mondanám, mert az nem multi, és nem alázzák szét, de ha abban is béna, akkor fogalmam sincs.
2014. júl. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ilyen korú gyerek inkább lego star wars szintű játékokkal játsszon.
2014. júl. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tud egy 8 éves olvasni? Ráadásul angolul? Menjen inkább focizzon a haverjaival, ne a gép előtt tespedjen nyáron.
2014. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fable jó lehet neki. Fable (1) The lost chapters hangulatos, elég jól néz ki és varázslatosan hangulatos. A Fable 3 se rossz, de kicsit unalmasabb már, a harcrendszere meg elég faék.
2014. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1.vagyok

kicsit régi, a grafikája se mai, nekem nem tetszik öcsém játszik rajta sokat

Metin2

2014. júl. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És az mióta szerepjáték?
2014. júl. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Melyik?
2014. júl. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Heroes of Might and Magic III, IV, V és VI

nem szerepjáték de hasonló és jó is. A lényeket meg a várat lehet benne fejleszteni, a hősöket is. Olvasni nem kell tudni hozzá sokat, én elsőben kezdtem a III-al.


a Diablo 2.-része

2014. júl. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!