Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell törölni exe...

Davyd921 kérdése:

Hogyan kell törölni exe fájlokat a gépről?

Figyelt kérdés

minden böngészőmre, feltelepítette magát mint kereső és nem tudom letörölni.


Programok eltávolításba sincs benne


2014. júl. 14. 22:36
 1/5 tabaki ***** válasza:
Micsoda?
2014. júl. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést google fordító használatával írtad?
2014. júl. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Meg jelentek nekem, külön féle Exe. fájlok


HpUI.exe MoveOnBoot.exe Buenosearch.exe Webpalyer.exe

nem tudom őket kitörölni internet expolerbe is ez jön ben google chrome és hiába töröltem ki minden honnan nem törlödik.

2014. júl. 14. 23:22
 4/5 tabaki ***** válasza:

Nem tudom, hol jelentek meg, és hol van az a mindenhol, ahonnét kitörölted őket. Keríts valakit, aki tud angolul, és keressetek rájuk név szerint, hogy mik ezek, és mit tudsz velük kezdeni -- mindegyikről találtok majd leírást. Addig is javaslok egy alapos vírus- és malware-keresést. Víruskeresőd nyilván van, az utóbbira meg a Malwarebytes Anti-Malware programot szokták ajánlani:

[link]

2014. júl. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha pl avast antivírust használsz akkor egy kicsit talán segíthet, hogy abban van olyan, hogy böngésző takarító.

Nem biztos, hogy mindent kitakarít, de egy próbát megér.

2014. júl. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!