Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hangproblémák a Windows Movie...

Hangproblémák a Windows Movie Maker-rel. Légyszíves segítene valaki? (Win8)

Figyelt kérdés

Szóval. Az lenne a problémám, hogy szeretnék egy dalszöveges videót készíteni, tudjátok, azt az egyszerű fajtát, amin van egy kép és csak a szöveg változik... Ki is próbáltam, hogy mit tud a gépemen lévő Movie Maker. Beraktam a képet, idáig oké. Aztán beraktam a zenét is hozzá. Megnéztem, hogy lejátsza-e, és lejátszotta. Aztán elkezdtem beírni a szöveget. Megnéztem, hogy jó-e az időzítés, és azt vettem észre, hogy nem hallok semmit... De abszolút, még a YouTube-os videóknak meg semminek se volt hangja. Újraindítottam a gépet, és utána megint jó volt, és folytattam. Aztán kikapcsoltam mert már este volt, és ma megint csinálni akartam, és volt hangja, de... Recsegett, akadozott meg néhol elhalkult stb... Magyarul tiszta szar volt az egész. És szintén, nem csak a Movie Maker-ben, hanem más videóknál is. Ha újraindítom jó lesz, csak akkor b*szakodik, ha megnyitom a Makert.

Tudok ezzel valamit kezdeni, vagy hagyjam és keressek egy másik programot? Ebben az esetben mit tudtok nekem ajánlani? Valami egyszerű kell csak, amivel egy ilyen lyrics videót tudok csinálni.



2014. júl. 15. 13:46
 1/2 anonim válasza:
Szerintem keress egy új programot hozzá. Ajánlani sajnos nem tudok mert nekem nincs rá szükségem így nem is ismerem őket. Bocs hogy nem tudtam sokat segíteni. :(
2014. júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Semmi baj, azért köszi:)
2014. júl. 17. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!