Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet FSD 3 rev735-s verzión...

Lehet FSD 3 rev735-s verzión linkezni?

Figyelt kérdés

3 napja van meg az rgh és van rajta egy 735-s FSD 3 és nem tudok vele LiNK-ezni!

1. Van egy olyan beállítás a pluginoknál hogy a system link mindig be legyen kapcsolva... Be kapcsoltam kiléptem a menübe és ki vette a pipát!

2. Le teszteltem hogy minden rendben van-e a routerrel a portokkal és minden pass volt.

3. Be megyek egy játékba pl black ops 2 és ott nyomok egy home buttont és a system link ki szürke


Én arra gyanakodom hogy régi az FSD-m de nem tudom frissíteni ott van hogy béta frissítések megjelenítése be van pipálva rámegyek a frissítésekre (mármint dash frissítés fsd frissítés) és nincs ott semmi!


Segítenétek hogy hogy tudom frissíteni? PLS! Nagyon szeretnék játszani akár veletek is!


A válaszokat előre köszönöm

- Bence



2014. júl. 15. 15:05
 1/1 A kérdező kommentje:

SIKERÜLT! Felraktam a 775-öt így (aki nem tudná hogyan rakja fel):

1.letöltöttem a realscenemod.com rol az FSD 775 file-t

2.kibontottam winrarral mind a 2 7.zip file-t (mert az egyikbe volt még egy 7.zip file)

3.felraktam külső vinchesterre a mappát amibe kicsomagoltam a fileokat

4.Bementem xex menübe

5.Megnyitottam a dashlaunchot

6.Paths-ba van egy olyan hogy default arra A gomb és keresd meg a külső merevlemezen a mappát amit felraktál

7.Nyisd meg és van egy olyan hogy Default.xex és arra A gomb

8.Elmented

9. Kilépsz a dashlaunchbol és Újra indítod a konzolt

10.!!!!!!NAGYON FONTOS!!!!! beállítod ezt: Settings->Content Settings->Manage Game path->A gomb-> Scan depth (mennyi mappán át keresse a fileokat)->Change path->Rányomsz arra a Winchesterre amin vannak a játékok->X gomb!

11.Újra indítod a konzolt és ott is vannak a játékok a My games mappába


A LiNK beállítás meg itt van: https://www.youtube.com/watch?v=nRbenSydxLk Egyik kedvenc videósom :D

2014. júl. 15. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!