Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DVD-re másolás leállt a...

DVD-re másolás leállt a laptopomon, mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

A laptopomat holnap vinném szervizbe, és épp most próbálok kb. 4 gigányi adatot lementeni róla, DVD-re. Egy ideig teljesen normálisan csinálta, ott is hagytam, gondoltam megoldja majd magának. Mikor megint ránéztem, kidobott egy pdf-fájlt, hogy nem találja az eredetijét, és hogy próbálkozzon-e újra a másolással vagy mellőzze. Én a mellőzésre kattintottam. Akkor egy kicsit megint folytatta a másolást, de most megint leállt. Azt írja ki, hogy 14 óra van hátra, és már kb. negyed órája ugyanott tart (3198 elem). Mit lehet csinálni, hogy folytassa? Nem akarnék még egy DVD-t elhasználni és újrakezdeni az egészet, ha nem muszáj (különben is mi a garancia arra, hogy nem ez lesz megint...)

A válaszokat előre is köszönöm!

(ja és kb. semennyire nem értek a gépekhez, légyszi ennek fényében fogalmazzatok :))



2014. júl. 16. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, de lehet, hogy azért tart ennyi ideig, mert sok fájl van. Például pendrive-nál tuti, hogy lassú lenne emiatt...


Én így csinálnám/csináltam volna: tömörítsd össze egy fájlba mindazt, amit ki akarsz menteni. És azt az egy tömörített fájlt írd ki a lemezre...


Egy 4-8 GB-os pendrive-ot nem tudnál szerezni? Azzal azért egyszerűbb az élet szerintem...

2014. júl. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, végül meguntam és egyszerűen újraindítottam a gépet...

Van 8GB-os pendrive, most arra írtam ki, csak azért akartam eredetileg DVD-re, mert egyszer már feltettem itt egy kérdést ezzel kapcsolatban, és arra azt írták, hogy a pendrive túl rizikós biztonsági mentéshez. De mivel nem hordozgatom sehova, ezért remélem csak kibírja azt az x napot, amíg nem lesz gépem.

2014. júl. 16. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Annyira azért nem rizikós szerintem.

És egy DVD sem egy életbiztosítás, az írott pláne...

2014. júl. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen tudom, szerintem is kb. annyira rizikós, csak nem volt kedvem külön ezért egy HDD-t venni. Felhőbe meg nem fogom feltölteni, mert bizalmas adatok is vannak benne.

Köszi a segítséget! :)

2014. júl. 16. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!