Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Help?! Fájlrendszer probléma?

Help?! Fájlrendszer probléma?

Figyelt kérdés

Na szóval az történt hogy fel akartam rakni a laptopomra a win8-at de lassan töltött be és a partíciót se akarta létehozni ezért kikapcsoltam és utánna amikor töltött a windows 7 akkor amikor teljes volt a jel a hddt jelző led csak világított 1-2mpig utánna egy picit nem és ezt ismételve nem töltött be.

Megpróbáltam pendriveról bootolni ubuntut és az kiirta hogy (angolról fordítom):A fáljrendszer nincs eléggé lezárva a windows számára. The file system not engnouth closed for windows. Fixing. ilyen esetben mit tudok tenni?

Köszi előre is!



2014. júl. 16. 20:16
 1/5 Papp Márkus válasza:
A Pendrive-nak NTFS fájlendszernek kell lennie
2014. júl. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem azzal van baj az ubuntu bejön csak ha meg akarom nézni a vinyót azt irja hogy a rendszer használja ezt az eszközt
2014. júl. 16. 21:28
 3/5 Emberek ***** válasza:
Formazd a particiot, es kezdjed elolrol az egeszet!
2014. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm megpróbálom

Win8-at meg lesz*rom

2014. júl. 16. 22:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Ubuntuval néztem 335 bad sector van rajta :(( de azt irja disk is ok
2014. júl. 16. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!