Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom mit csináljak...

Bence8bence kérdése:

Nem tudom mit csináljak feltelepítettem az számítógépemre a windows7-et és nincs net azt írja hogy töltsek le egy illesztő programot hozzá de hogy?

Figyelt kérdés
Amit úgy akartam megoldani hogy egy másik gépre letöltöm és átrakom erre de nem tudtam letölteni csak olyan nem is tudom hogy hívják programokat amit letöltesz és az tölti le neked a drivert ezt így meg próbáltam sok formában de ez rögtön telepíti is és nem hagy setup-ot így viszont hiába raknám át a gépemre nem lenne jó mert a program nem tudná letölteni hisz nincs net ilyenkor mi a teendő?
2014. júl. 16. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha beírnád a pontos típusát talán még segíteni is tudnánk.
2014. júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tessék Realtek RTL8029(AS) PCI Ethernet adapter
2014. júl. 16. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. júl. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi de ehhez is net kell, de megpróbáltam ezt is hogy letöltöm és azt rakom át de így se jó :/
2014. júl. 16. 21:10
 5/5 A kérdező kommentje:
valaki esetleg még valamit? :/
2014. júl. 18. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!