Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tönkrement Ubuntu 12. 04?...

Kata kata kérdése:

Tönkrement Ubuntu 12. 04? Windows xpsp3 alól telepített ubuntut használok. Sajnos nem tudom elindítani. A megszokott javítási lehetőségek nem segítenek (pl. recovery mód).

Figyelt kérdés
Abban kérnék segítséget, hogy milyen módon tudnám a cuccaimat visszanyerni? pl. képek, meg ilyesmi. Windowsból nem tudom megnyitni valahogy?

2014. júl. 17. 05:24
 1/3 tabaki ***** válasza:
Hogy lehet Windows alól linuxot telepíteni? Nem költői kérdésnek szánom, nem értem pontosan, mit értesz ezalatt. Szerintem az Ubuntu telepítőlemezt használd live-módban, a Windows nem fogja látni a linuxos adataidat.
2014. júl. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bocsi!

Egy hdd-én a win.xp mellé linux van rakva.Linux-ból simán elérem a win.mappákat. Ugyan ezt win.-el nem tudom megtenni mert nem látja csak a lemezkezelőben a patrícíót.Végűlis átraktam a vinyót másik gépbe,ahól linuxal átmentettem amit akartam.

2014. júl. 17. 08:56
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért köszi!Ment a z pacsker.:)
2014. júl. 17. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!