Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen videófelvevő programot...

Milyen videófelvevő programot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Lehetőleg legyen ingyenes és ne legyen miatta annyira szar az fps-em :) előre is köszi
2014. júl. 17. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mindegyik felvevő program leterheli a processzort.De én nekem a fraps van de a banndicam se rossz.
2014. júl. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én azokat ajánlom, amit az elmúlt kb 2 évben körülbelül 500-szor javasoltam már.

Direkt nem mondok programokat. Használd a keresőt !!!

[link]

2014. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 tabaki ***** válasza:

Én meg azokat, amelyeket a többiek ajánlottak legalább ugyanannyiszor.

Elképesztően unalmas ezt a kérdést ennyiszer olvasni. Jó pont, hogy te legalább tudsz az FPS-veszteségről, remélhetőleg ezzel kapcsolatban holnap nem jön a szokásos döbbent kérdés. Kíváncsi vagyok, a tízgigás-fájlméretes lesz-e.

2014. júl. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Képzelt értek ezekhez...csak arra vagyok kíváncsi h ti milyet használtok,személyes tapasztalatok... -.-

1. megy a zöld kéz

2., 3. megy a piros

Nem ezt kérdeztem...legközelebb a kérdésre válaszoljatok... -.-

2014. júl. 17. 16:08
 5/13 anonim ***** válasza:

jókat somolygok mikor az itt kérdező kikéri magának, és azt mondja , hogy Ő ért hozzá.

Ha értenél nem itt kérdezősködnél. Maradjunk ennyiben.

Amíg a színes mancsokat osztogattad-amit ezúton is köszönök- addig beírhattad volna a keresőbe azt a bizonyos varázsszót, és máris minden tudással rendelkeznél ezekkel a programokkal kapcsolatosan.

Én nem voltam rest, és megtettem helyetted.

Voáláá: http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=vide%F3felve..

Ugye milyen egyszerű. ?

2014. júl. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Somolygasz?? Mond már meg pls, hogy azt hogyan kell... :D xDD Szerencséd, hogy a goolge kijavítja helyetted a hibákat. :D
2014. júl. 17. 16:59
 7/13 anonim ***** válasza:
2014. júl. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Áhhh...szóval román vagy...értem... :)
2014. júl. 17. 17:15
 9/13 anonim ***** válasza:

Miért is ?

Furcsán következtetsz.

Ha kijártad volna az ált. iskola 5. osztályát akkor tudnád, hogy a Székelyek nem Románok. Nagyon nem.

2014. júl. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 tabaki ***** válasza:

Ejnye, Kérdező, hát semmi önbecsülésed sincs? Képes vagy a saját szemedbe hazudni, hogy mentegesd a hisztis viselkedésedet? Sajnos, mindketten a kérdésre válaszoltunk, tehát csapnivaló prókátora vagy magadnak. Egyszerűen büntetni akartál a magad fogyatékos eszköztárával, és az ilyen dedós módon ütött ki. Nincs mit magyarázkodni rajta, mindenki követ el hülyeségeket, legközelebb tartsd magad az elvárható jómodor keretein belül.

A somolygással kapcsolatban meg végképp nem tudom hova tenni a bamba megjegyzésedet. Én ugyan nem vagyok székely (román meg pláne nem), csak hétköznapi magyar bennszülött, de a "somolygok" szóban semmiféle kivetnivalót nem látok. A Kispofa75-nek nem tudom, milyen alapon tulajdonított "somolygasz" ragozással kapcsolatban volnának fenntartásaim, de azt meg ugye, nem ő írta, hanem te, az tőrülmetszett színmagyar nyelvoltalmazó, aki bezzeg nem szorul rá, hogy a hibáit (Mond) kijavítsa a "goolge".

2014. júl. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!