Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik ez a program? Melyik a...

Melyik ez a program? Melyik a jó szerkesztőprogram?

Figyelt kérdés

Boggie Parfüm című dalának a klipjében egy szerkesztőprogrammal csinálják meg a lány arcát... Tudjátok melyik ez a program? Esetleg tudtok jó ilyesmi szerkesztőprogramot?Vagy akár milyet? Telefonra és gépre is?

ITT EGY LINK AKI NEM TUDJA MELYIK KLIP:

https://www.youtube.com/watch?v=5qrGOi41iwE



2014. júl. 17. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Photoshop+After Effects meg hasonlók.

Előre szólok,hogy fizetős programok és nem olyan könnyű a használatuk.

2014. júl. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 tabaki ***** válasza:

Vááá... Nem a lány arcát csinálták meg programmal, hanem a klipet, amelyik egy mesebeli szoftvert ábrázol működés közben! Átaludtad az itteni Boggie-diskurzust?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..

2014. júl. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Na jó akkor módosítok az igényeimen:

°Lehetőleg ingyenes program

°Könnyű használattal

°Nem kell ilyen jónak lennie

ÉS

°Rájöttem hogy csak képet szerkesztenék vele

Olyasmi mint a Pic(s)Art telefonon, csak kicsit jobb esetleg

2014. júl. 17. 15:07
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, nem nem aludtam át, csak nem voltam ott
2014. júl. 17. 15:09
 5/10 tabaki ***** válasza:

+

Javaslom, hogy mélyen menj utána a linkeknek, érdemes.

"Ilyesmi" szoftver nincs, és az apraktikussága miatt várhatólag egy darabig nem is lesz. Olyan szerkesztőprogram, amellyel hasonló csalást elkövethetsz, az van több is, elsősorban a Premiére, amellyel az alkotók is dolgoztak, de az After Effects, Sony Vegas meg a többi jobb filmprogram is szóba jöhet. Én természetesen kedvencemet, az ingyenes Blendert ajánlom...

[link]

2014. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tabaki ***** válasza:

Képszerkesztésre a Gimp a legjobb ingyenes. De van még egy pár. Már úgyis régen linkeltem be az oldalamat:

[link]

2014. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi !!! EZ a blender JÓ!!!
2014. júl. 17. 15:24
 8/10 tabaki ***** válasza:
Naná, rosszat nem ajánlgatok. Ha kicsit beleásod magad, szerintem meg fogsz lepődni, hogy _mennyire_ jó.
2014. júl. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én Corel PaintShop Pro X5-t használok ilyen műveletekre is, nekem bevált szerintem telepítsd fel és tanuld meg a használatát Sok sikert
2014. júl. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
amúgy nem ingyenes én feltört programot használok a letöltési linket nem adom meg mert megbüntetnék a weboldal tulajdonosát de ha komolyan érdekel akkor e-mailben elküldöm
2014. júl. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!