Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jdownloader letöltési sebesség...

Jdownloader letöltési sebesség növelése lehetséges?

Figyelt kérdés
az lenne a problémám hogy a jdownloader 2 betát használom (mert windows 8.1-en csak ez müködik) és a letöltési sebesség 3 mega maszimum mikor az én internetem 15 megára képes van valami megoldás hogy ha nem is maximum sebességgel de legalább ahoz közeli értékkel töltsön le?
2014. júl. 18. 00:59
 1/7 asddaasdda ***** válasza:
15 megabit/s. ilyen neted van ?
2014. júl. 18. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 csacsi2 ***** válasza:

Ez nem a programon múlik. Milyen letöltésekről van szó? Fájlmegosztó? 15 mega az a garantált, vagy a maximum sávszélesség? garantált érték sokkal alacsonyabb! Csak a JDownloaderrel?!

pl Fiber Power 30 -nál

Maximális letöltési sebesség 30 Mbit/s

Garantált leltöltési sebesség 10 Mbit/s

Szóval kb. egyharmada...

Ellenőrizd itt a sebességed:

[link]

A te letöltésed nagyban függ a feltöltési sebességtől (ahonnan letöltöd).

2014. júl. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2014. júl. 18. 14:47
 4/7 A kérdező kommentje:
és igen csak a Jdownloaderrel Bittorrentel 15 Mb/s-el jönnek le az állományok depositfiles-rol töltök le de bárhonnan töltök le jdownloaderrel sehol sem megy 300 KiB/s fölé
2014. júl. 18. 14:52
 5/7 csacsi2 ***** válasza:

Torrentnél aktív vagy? ha igen akkor a tűzfal nem fogja. JDownloadert meg eleve telepítéskor karanténozza a toolbar miatt. nekem semmi bajom a JD2 -vel, nálad valami hátráltatja. Elsősorban a tűzfal.


Előfordulhat még hogy a program a hibás, telepítsd újra! A JDownloader JAVA alkalmazás, frissítsd le a JAVA-t és a vezérlőpult->JAVA beállításaiban a Security-t vedd legalacsonyabbra (medium)!

Java az alkalmazásokat virtuális környezetben (sandbox-ban) futtatja, így sokkal lassabb. Beállításaiban az Advanced fülön a mixed code -ot állítsd disabled -re!

[link]

2014. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 csacsi2 ***** válasza:

lemaradt:

[link]


JD beállításait maximum korlátozni tudod. Vagy ha pl a maximális egyidejü letöltések túl magas akkor az is lassítja.

[link]

Vannak speciális beállítások de alap beállításokon is jó.

Más programot is futtatsz mellette ami letölt (pl torrent) akkor az lefoglalja a sávszélességet ettől is lehet lassabb.

2014. júl. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
átálítottam a beálításokat frissítettem a javat és végre maximum sávszélességgel tölt le köszönöm
2014. júl. 18. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!