Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Találkoztatok már olyan...

Max84 kérdése:

Találkoztatok már olyan esettel, amikor az office beállítások ugyanazok mindkét felhasználói profilnál és az egyikben működik a helyesírás-ellenőrző, a másikban nem?

Figyelt kérdés

Pontosabban leírva: az aktuális windows felhasználói fiókban nem húzza alá a hibás szavakat, hiába vizsgáltam meg a szótárbeállításokat, az összes pipát átnéztem. Uninstall, majd standard telepítés és ugyanaz a helyzet.

Ellenben, ha rendszergazdaként vagy ha egy új felhasználói fiókót létrehozok, akkor a funkció alapban működik az office alkalmazásokban. Fiókbeállítási probléma lehet? Nem találtam sehol erre vonatkozó beállításokat és nem tudom kideríteni mi lett elnyomva.



2014. júl. 18. 05:46
 1/2 Lajos54 ***** válasza:

Éppen az a lényeg a külön felhasználói fiók(ok)ban, hogy lehetnek egyéni beállítások.

Amelyik fióknál nem működik, mégiscsak más lehet a beállítás.

Uninstall esetén sok programnál ott maradnak a korábbi beállítások, mert nem töröl le minden mappát.

Alaposabban nézd át a beállítást, testre szabást az Office-ban.

2014. júl. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen azért tértem át a másik felhasználó fiókra, mert már untam végignézegetni sokadszorra a pipákat és a beállításokat. Maga a helyesírás-ellenőrző működött, csak nem cikk-cakkozta alá pirossal. Inkább átköltöztettem minden más alkalmazást.
2014. júl. 24. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!