Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tölthetek le Patch-et...

Honnan tölthetek le Patch-et a Call of Duty 2 höz?

Figyelt kérdés

Eredeti a játék, megvettem. Így nem szükséges PB hozzá. Felrakom és tudok is multizni. Van alapból pár szerver leginkább TDM. De magyar szerveren akarom játszani, és ezért leszedtem a PB-t, regeltem, felismertettem a játékot.

Be is adott legalább 30 magyar szervert, de mikor felcsatlakozom rá, akkor ezt írja ki: "Server is a different 1.3 version" Úgy tudom, hogy fel kell Patch-elni, de hogy? Hánnyas patch kell hozzá stb?


2014. júl. 18. 10:17
 1/7 P.O.C. ***** válasza:

[link]


Egyébként a PunkBuster nem arra való, hogy nem eredeti játékkal is tudjál multizni, hanem arra, hogy a multiplayerben előforduló csalásokat (pl.: AIM boot, Wall hancking, stb.) szűrje ki. Ha nem rendelkezel legalább azzal a verziójú PunkBuster -el, ami szerver oldalon van ugyan úgy nem tudsz csatlakozni vagy csatlakozás után egy perccel repülsz onnan.

2014. júl. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)Akkor először letöltöm a PB-t Regelve vagyok. Utána a linkben lévő patchet letöltök, és ugye a COD2 mappájába kell installálni, ahová tettem a COD2-őt?
2014. júl. 18. 11:41
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudnál küldeni a PB hez is egy letöltési linket?
2014. júl. 18. 11:42
 4/7 P.O.C. ***** válasza:
Az Activisoin nem hosszabbította meg az Evenbalance -al a szerződést. Így már egy éve nem is működik a PB frissítés egy csomó Call Of Duty résznél. Manuálisan kell letöltened a csomagot, majd bemásolni a játék mappájába.
2014. júl. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 P.O.C. ***** válasza:

Feltöltöttem neked azt a verziót, amit használok. Ezzel nem rúgnak ki. A játék főkönyvtárában hozz létre egy pb nevű mappát és csomagold bele ezt a zip -et.

[link]

(Szedd ki a pipát a "Use our download manager and get recommended downloads" elől)

2014. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem az 1.2 -es verzió van meg :S
2014. júl. 19. 12:40
 7/7 P.O.C. ***** válasza:
Marhára mindegy. A patch amit linkeltem 1.0 -ától akármelyik verziót fel patch -eli 1.3 -ra.
2014. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!