Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért fagynak le a játékok?

DDDDani kérdése:

Mért fagynak le a játékok?

Figyelt kérdés

Néha ilyen kékhalált kapok mondjuk AC3-nál.vagy MW2-nél pedig a gépigény bőven elég..

GPU GT440

CPU I3-2100 3,10 GHz

6GB ram..

Mért van ez?



2014. júl. 18. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Hiába elég a gépigény, ha valamelyik összetevő nem működik megfelelően vagy a op.rendszer. Végig kell "zongorázni" mi a hibás.
2014. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a win 7 nem rég lett újra rakva,belül sincsen gond,most ki is pucoltam sűrített levegővel..nem tudom elképzelni mért csinálja,de a vicces dolog az,hogy watch dogsot úgy játszottam végig hogy nem akadozott és nem is fagyott le...de az ac II meg igen.na erre mi lehet a magyarázat?..
2014. júl. 18. 12:10
 3/7 soccerway ***** válasza:
memetest, hdd test, hőmérséklet
2014. júl. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem hibátlan tényleg a gépem, minden frissítés új és a windows is napra kész, a merevlemez hibátlan, de néha egy játék lefagy, nem kékhalálozik, de lefagy. Amikor volt kékhalál,akkor memória hiba miatt volt, nem csipogott bekapcsolásnál, de nem volt 100% és játék alatt fagyott.
2014. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
vagyis lehet memória hiba?:/
2014. júl. 18. 15:15
 6/7 soccerway ***** válasza:
lehet az is
2014. júl. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem az! Most ellenőriztem le!
2014. júl. 18. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!