Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csak minden második...

Miért csak minden második indításra tölt be az Aero felület?

Figyelt kérdés

Az első indításkor a Windows-nak az energiatakarékos módja jön be (ílyenek az ablakok: [link] és csak egy újraindítás után jön be rendesen. De ha kikapcsolom, és újra bekapcsolom, akkor megint az energiatakarékos móddal indul.


Mitől lehet ez?



2014. júl. 18. 20:28
 1/8 Isten Keze válasza:
Lehet, hogy vírus okozza, milyen vírusírtód van?
2014. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Isten Keze válasza:

Nem tudom, mitől lehet ez neked, de itt a megoldás: Microsoft fix it! Ez helyrerakja!


[link]

2014. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A fixer lehet, hogy megoldotta (majd holnap kiderül). Amúgy avast-ot használok, nekem eddig semmi bajom nincs vele.

Köszönöm a segítséget!

2014. júl. 18. 21:43
 4/8 A kérdező kommentje:

Ma végeztem egy teljes víruskeresést, és már az első 3%-ban 4 vírust talált, szóval lehet (sőt biztos) ez volt a baj.

Ezentúl hetente egyszer indítok egy víruskeresést.

2014. júl. 19. 20:50
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem történt semmi, még mindig Aero nélkül tölt be elsőre.

Vírusirtás megvolt, IObit Driver Booster-rel (és manuálisan is) frissítettem a driver-eket, a HD Sentiel 100%-ot mutat.

Már kezdek félni, hogy ez a sok újraindítás (a Start menüből) tönkreteszi a merevlemezt.

2014. aug. 21. 20:25
 6/8 anonim ***** válasza:
egy malwarebytes free-t érdemes lefuttatni
2014. szept. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lefuttattam a vizsgálatot, és körülbelül 121 malware fájlt talált. Lehet, hogy tényleg ez volt a hiba, majd holnap kiderül, mert most már nem szeretném a gépet ki és be kapcsolgatni.
2014. szept. 19. 21:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ekkora volt a gáz, akkor elgondolkodtató az is, hogy megérett egy újratelepítés...
2014. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!