Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mire jó a modded driver?

Kulcikknev kérdése:

Mire jó a modded driver?

Figyelt kérdés

A gépemen van egy intel graphics 3000 és ajánlották a gépemre ezt:

PHDGD Omega 3.5(HD 3000) x64

az a kérdésem lenn hogy ez micsoda és mire jó???

ha letöltöm és feltelepítem akadni fog valamivel akadni?? az intel graphics 3000 el összeakad ha ign akkor melyik a jobb?? és a sima driver és a modded driver között mi a külömbség??



2014. júl. 19. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Jobban kihasználja a kártya lehetőságeit de leehtséges inkompatibilitás (ha jól van megcsinálva semmi baj nem lesz)

De intelnél érdemes probálkozni a gyáriak valami irgalmatlan szarok)

2014. júl. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) max ha összeakadnak akor csökkentett modban leszedem a gépröl
2014. júl. 19. 08:50
 3/6 anonim ***** válasza:
persze elötte le kell szedni az előzőt
2014. júl. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de ha leszedem az elözöt akkor utánna hogyan tudom visszatenni??? mer nekem volt másik gépemen hogy letöröltem az elözöt intel volt azis és rátettem egy jobban aztan vissza akartam tenni a régit de az intel official oldalán rákerestem ugyanarra az intel hd graphics 3000 re állitolag letöltötte de a eszközkezelöben csak azt irta ki hogy intel hd graphics.. na et hogy tudnam javitani
2014. júl. 19. 08:56
 5/6 A kérdező kommentje:
??
2014. júl. 19. 08:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom le kel szedni előtte mert akkor nem megy fell rá vagy össze akad amugy én már szedtem le intel hd 3000 drivert (eredetit) és fel is ment :S
2014. júl. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!