Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik volt a Malwarebytes...

Melyik volt a Malwarebytes Anti-malware utolsó ingyenes verziója?

Figyelt kérdés

A program ősváltozata van meg nekem és mindig frissítem telepítésnél a legújabb verzióra, ami mostanra sajnos fizetős lett, a gyorsvizsgálat nem érhető el ingyen, pedig az a leggyorsabb és a leghatékonyabb kereső módja a programnak, a többivel órákig szarakodik és csak nagyon ritkán talál vírust.

Az érdekelne, hogy tudja-e valaki, melyik volt az a verzió, amelyikben utoljára volt ingyenesen elérhető a gyorsvizsgálat?



2014. júl. 20. 08:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]



http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas_..


ezeket próbálgass ha jó lett utánna be frissisd :)

2014. júl. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mindig a hivatalos olsalról szedj le védelmi programokat és egyebeket,akkor biztos lehetsz benne,hogy a legfrisebb verziót használod!


Free version download-ra katt! Ez az ingyenes verzió.Telepítés végén figyelj oda,hogy a pipát vedd ki egyik kockából,máskép aktiválod xy időre a prémium változatát!

[link]

2014. júl. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megnéztem a linkeket, de ezeken pont a fizetős verzió van fent, meg néhány kód.

Nem linket keresek, hanem azt szeretném tudni, melyik volt az utolsó ingyenes verzió. Ha megírjátok a számát, én abból már vissza tudom keresni és leszedem.

2014. júl. 20. 12:25
 4/12 anonim ***** válasza:
a kóddal aktiválod és már megy a gyors vizsgálat
2014. júl. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Oda van írva,hogy FREE version download... ez azt jelenti,hogy ingyenes! Én is használóm..világosan leírtam a dolgot azt hiszem,ezek után rajtad áll mit csinálsz és hogyan csinálod..
2014. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Oké. Nem néztem át részletesen, csak leszedtem a cuccokat. Ha vizsgálat lesz, majd kipróbálom a kódokat.
2014. júl. 20. 17:06
 7/12 A kérdező kommentje:
Meg az ingyenes verziót is.
2014. júl. 20. 17:07
 8/12 A kérdező kommentje:

Igazából egyikőtök ötlete sem segített. Leszedtem az úgynevezett ingyenes verziót, de az egyáltalán nem volt ingyenes, a gyorsvizsgálat ugyanúgy le volt tiltva.

A kódokkal is megszívtam, miután aktiváltam, úgy lefagyott, hogy utána alig tudtam helyrerakni a gépet.

Végül kiderítettem, melyik verzióra van szükségem, az 1.75-re, erre lettem volna kíváncsi.

2014. júl. 24. 15:44
 9/12 anonim ***** válasza:

Melyvizsgalat kell es nem gyors.Azzal semmit sem ersz illetve nem sokat!.

Regebbi verziot nem erdemes hasznalni ugyan is nem mindent ismer fel amit a legujabb igen.Nem hiaba fejlesztik ezeket a vedelmi programokat,regit orultseg hasznalni!

2014. júl. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
+ a neten talalt kodokal pedig nem sokat ersz megint csak,(vagy meg vasarolod vagy maradsz a free-nel,a lenyeg abba is benne van a Mely vizsgalat!) ..Megtapasztalod majd a dolgokat elobb utobb te is!
2014. júl. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!