Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Készített hangfelvételt...

Készített hangfelvételt milyen programmal tudom vizsgálni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Készítettem itthon hangfelvételt. EVP-nek. Audacity-val nem tudom megvizsgálni normálisan. Valami furcsát hallok rajta, de nem tudok vele mit kezdeni. Valami más programot kimondottan erre ajánlanátok?!

2014. júl. 20. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent nálad a vizsgálni? a furcs meg mit takar?
2014. júl. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg, a "vizsgál"-nál kicsit többre lenne szükség egy megfelelő válaszhoz..
2014. júl. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eleve olyasmibe fogtál ami nem egzakt dolog.Szellemeket hajkurászni....Vagy nagyon fiatal vagy vagy elvesztettél valakit vagy nagyon szeretnél hinni valamiben.

Amiért az audacityt nem tudod használni attól még igen jó progi.Emeld ki a "furcsa" részt kb 6 Db-vel használd a mintavételezős zajszűrést.

2014. júl. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3: Nagyon szépen köszönöm. Nem vagyok már igazán fiatal, de nem szórakozásból csinálom, mert annyira jó buli. Remélem érted...
2014. júl. 23. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!