Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet videot szétválasz...

Hogyan lehet videot szétválasztani corel video pro x7 studioban?

Figyelt kérdés

#stúdió #corl
2014. júl. 20. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Vagyis téged is a vágás bonyolult világa érdekel.

Egy előtted kérdezőnek válaszoltam, hogy ezt nem fogja senki leírni, amikor több 100 tutorial videót meg lehet találni erről pl youtube-on is. Sőt, 20-án írtad a kérdést, azóta már az egész program kezelését is meglehetett volna tanulni.

2014. júl. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már nem aktuális te meg inkább segíts és ne okoskodj máskor
2014. júl. 25. 11:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem okoskodtam, csak nem várhatod el ismeretlenektől, hogy olyan dolgot tegyenek meg, amit te is megtudsz tenni. Mert videót tudsz keresni, leírni meg nem fogják több oldalban, hogy most ide, vagy oda kattints.
2014. júl. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Perupi252 válasza:
szia én segítek. szóval videót szétválasztani...aha. Megvan én is ezt használom. katt arra a részre amit el szeretnél venni és elkezded húzni ha minden igaz. mondjuk én még nem vágtam, csak slideshowkat csináltam. csinálok videót youtubera. ha szeretnéd majd nézd meg küldök linket. remélem egy kicsit segítettem
2014. júl. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!