Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 vagy Windows 8?

Windows 7 vagy Windows 8?

Figyelt kérdés

Újra szeretném rakni a gépem, igazából egy játékon játszom, ami a League of Legends, és nem tudom, hogy úgy futna e Windows 7-en, vagy Windows 8-on, mint most Xp-n.


A gépem :

Processzor : Intel Pentium 4 3.0 GHZ ( virtuálisan 2 mag )


Videókárty : Nvidia GeForce 9600 GT

Ram : 2gb


Windows 7-et, vagy Windows 8-at rakjak fel? ( Tudom, nem a legerősebb gép )


Azt is hallottam, hogy a Windows 8-nak valamivel kisebb a gépigénye.



2014. júl. 20. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
xp
2014. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
xp !
2014. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi változás nincs a gépigényben max kikapcsolták az aerot azt egy win 7 en is kikapcsolhatod
2014. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szervo01 válasza:

A windows 7 a legjobb,és legbővebb csomag,a 8-hoz kell gépigény bőven és a legujjabb játékok vannak hozzá,illetve a 8.1-es windowsra!Az Xp is nagyon jó kis rendszer,én3 évig azal toltam,ugyan ilyen gépem van am!:D !

Szerintem rakj fel egy Win 7,32 bites opci rendszert!Nem fogol benne csalódni!

2014. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor lehet megpróbálkozok a Win. 7-el :)
2014. júl. 20. 22:18
 6/8 anonim ***** válasza:

#4es, te miről beszélsz? Bőven kell gépigény a 8hoz? Ugyanolyan gépigénye van hivatalosan, mint a 7nek. Azért mondom h hivatalosan, mert amint felrakod, látni fogod, h még kevesebb is. Nekem ugyanazon a gépen a Win7 1 giga ramot zabál, még pl a Win8.1 800 megát, tehát hagyjuk a hülyeséget! E mellé sokkal gyorsabb a rendszer, és stabilabb is, és tesztek, vmint tapasztaltok/tapasztalatom szerint 3-4-5 FPS-el gyorsabbak is a játékok. Az már más kérdés, h driver téren néhol vannak problémák.


Kérdező: pont az utolsó mondatom az, ami miatt talán nem ajánlatos neked. Régi géped lehet, örülhetsz annak, ha van Win7es driver is hozzá. Az alaplapodon múlik, h van e 7re támogatás, 8/8.1re tuti nincs. Keresd meg az alaplap gyártód honlapját, és lesd meg!

2014. júl. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző a kiveszed az aerot és nézd meg most mennyi rarmot zabál
2014. júl. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálom a Win-7-et!:)
2014. júl. 20. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!