Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Realtek HD Audio Driver?...

Realtek HD Audio Driver? Különleges! (lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy 2.1-es szettem,de az egyik hangszóró tönkre ment és nem lehet meg csináltatni,így elég rossz rajta zenét hallgatni.Egyes hangok nem hallatszanak és ez így nem jó. mikor újra telepítettem a gépemet vagyis fel tettem a win7-et akkor valami olyan drivert rakott rá alapból a gép,ami jó volt egy hangfallal is. most fel tettem a win8-at és azon rossz.Honnan tudnák ilyen drivert letölteni? Win8 32bit -re.

2014. júl. 21. 10:49
 1/3 tabaki ***** válasza:

Nem lehet, hogy egyszerűen monóra kéne állítani a kimenetet?

Egyébként drivert mindig a hangkártya gyártójának oldalán érdemes keresni. Ha a pontos típust nem tudod, vizsgáld meg a gépedet AIDA64-gyel-

2014. júl. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy kell monora állítani a kimenetet?
2014. júl. 21. 11:02
 3/3 tabaki ***** válasza:
Hát, megfogtál. Elvileg a driver mellé adott kezelőprogramban lehetne, de azt látom, hogy az én mostani hangkártyám mixerében már nincs ilyen opció. Ha szerencséd van, a Realtek tudja, ha nem, bocsánat.
2014. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!