Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Számítógépre van valamilyen...

Számítógépre van valamilyen nagyon megbízható zenefelismerő program? Kissé már zavar, hogy mivel nincs okostelefonom, mindig keresni kell ismerőst aki felismerteti az adott zeneszámot.

Figyelt kérdés

2014. júl. 21. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, van egy egyedüli, jól-bevált : [link]
2014. júl. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hangeszközöknél előtte a felvételi forrást a mikrofon helyett át kell állítanod 'Stereo Mixer'-re, VAGY a mikrofon bemenetet a füllhallgató kimenettel össze kell kötnöd egy jack-jack kábellel.


VALAMINT, figyelj oda, hogy megfelelően állítsd be a zene, vagy a felvétel hangerejét!

2014. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nos hát én nem ilyet kerestem, hanem aminek lejátszathatom a zenét és a program pedig felismeri...
2014. júl. 21. 16:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaa, azt gondoltam hogy éneklésből ismeri fel, mert az angol szövegben először ezt ovlastam...
2014. júl. 21. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!