Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki el tudja tüntetni ez...

Pro Patria kérdése:

Valaki el tudja tüntetni ez emblémát a videó felső sarkából, és átküldené nekem?

Figyelt kérdés

Ebből kellene:

http://www.youtube.com/watch?v=ShfgEqRUA40


2014. júl. 21. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Tessék, eltüntettem az emblémát, és átküldtem: [link]


Ahogy kérted.


Ha esetleg nem pont erre gondoltál, akkor a másik dolog nem úgy működik, ahogy elképzelted.


Próbáld ki ezt otthon, és ha sikerül, akkor megcsinálom neked a videót:

- nyisd meg a linkelt videót

- nyomd meg a print screen gombot

- tedd be a képet egy szövegszerkesztőbe, vagy paintbe ctrl+v gombokkal

- nyomtasd ki a képet

- utolsó lépésként, saját belátásaid szerint, tüntesd el az emblémát a kép jobb felső sarkából


Ha ez sikerült anélkül, hogy a képet bármilyen módon megcsonkítottad/módosítottad volna, akkor mondd el hogy csináltad, és azonnal megcsinálom én is ugyanúgy.

2014. júl. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szarkazmust. Úgy tudom, vannak olyan programok, amik, ha nem is észrevehetetlenül, de ki tudják törölni a mozgó felvételről is.
2014. júl. 24. 16:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen, máskor is! :) Egyébként nincsenek ilyen programok, de ha te úgy tudod, hogy vannak, akkor: Google
2014. júl. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!