Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud ajánlani olyan...

Valaki tud ajánlani olyan játékokat amik nagyon kreatívak?

Figyelt kérdés

Nyilván a grafika nem számít csak ne egy gusztustalan hányadék legyen.

Tudom hogy a minecraft és a terraria kreatív de ezeket nyilván ismerem. FPS játékot csak akkor ha valami új érdekes mechanikát vezetett be és az nem egy egy gomb lenyomására támadó kutya...

Ezek mellett:

Se a WD se a GTA nem kreatív és az egyéb ilyen nagyközönségnek létrehozott játékok se.



2014. júl. 22. 17:26
 1/3 anonim válasza:

Sim City 4. Legjobb Sim City rész szerintem. Várost kell építeni. Minél kreatívabb vagy, annál jobban megy a város szekere és annál boldogabbak a lakói :)


Dishonored. Jutalmazza ha nem ölöd meg az embereket, hanem a pálya széltét-hosszát kihasználva tetőkön, melléklépcsőn, hátul osonsz, elbújsz, alternatív útvonalakat keresel, stb. Én nemrég vittem végig és nagyon jól szórakoztam, hogy kikerüljem az ellenséget, gondolkozni hogyan menny A-ból B-be, aztán onnét hogyan tovább, hogy ne vegyenek észre és ne kelljen hentelni. Ez FPS játék.


Monopoly Pc verziója. Ha maxra állítod a nehézséget, akkor bizony kreatívnak kell lenned, hogy kiforgasd az ellenfeleidet a vagyonukból. :D

2014. júl. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minecraft, Age of empires 1-3, Stronghold crusaider
2014. júl. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Robocraft

Free To Play és többé kevésbé lövöldözős.

A lényeg: megépíted kockákból a tankod/repülőd, és csatázol velük

2014. okt. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!