Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki jó infós, angolos...

Valaki jó infós, angolos szaki segítene?

Figyelt kérdés

Reklám blokkolásról lenne szó android rendszeren. Főleg a böngészökön belüli ellen.

Letőltöttem az adblock pluszot. De ez csak wifi hálózatokon akar működni ami nekem nincs itthol.

Itt elvileg le írják hogyan lehet mobil hálózattal blokolni:

[link]

Root jog nélkül kellene!

Vannak erre alkalmazások is mint pl:

[link]

Csak hát ez drága és nem tudom nekem működne e, viszont nem kell root és állítolag 3G-vel is működik. Van még egy ilyen jobb pontozású alkalmazás aminek kipróbálhattam a demoját, de nem blokkolt sehol semmit. Lehet azért mert demo volt vagy nem tudom.

Ha lenne valakinek valamien más root nélküli reklámblokkoló megoldása azt szívesen meghallgatnám!



2014. júl. 22. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdekesnek tartom, hogy nem működik az adblock, amikor az nem net, hanem böngészés függő. Lényegtelen honnan szeded a netet, nem a netet blokkolja az ilyen program, hanem magát a megjelenített tartalmat.


Play-ről meg ne vásárolj dolgokat. Egyszerűen csak töltsd le torrent oldalról, amire szükséged van.

2014. júl. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egyik böngészővel sem blokkolja a reklámokat.

Kerestem én is warezben a a linkelt play áruházas alkalmazást de sehol sem találtam.

Az egyik itteni felhasználó írt hogy megtalálta warezosan és teszteli előtte de nem írt azótta.

2014. júl. 24. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!