Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha Origin-ről kitörlök egy...

Ha Origin-ről kitörlök egy játékot, feltelepíthetem másik fiókra?

Figyelt kérdés
Fifa 14,eredeti CD-vel,aktiválva van a fiókomon,de át szeretném rakni másikra..lehetséges valahogy?

2014. júl. 23. 09:47
 1/5 CspCsj ***** válasza:

Csak a vásárlástól/aktiválástól számított 7 napon belül. Utána legfeljebb a két fiókot tudod egyesíteni.


[link]

2014. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És erre hogy van lehetőség?
2014. júl. 23. 12:07
 3/5 Lipcsy válasza:
Ha azon a gépen van egy másik fiók akkor megkell jelenjen mert nekem megjelent vagy abba a fiókba lépsz be amelyikbe át akarod tenni a fifát és a főmenüben van egy olyan és ott kiválasztod a fifát talán így de másik gépre már nem tudod mert már fel van használva az a kód ami a fifához jár.Remélem tudtam segíteni.
2014. júl. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kovixxx válasza:
Sziasztok. Nekem az a kôrdôsem lenne, hogy éssze szeretnôk vonni kôt origin fiókot, mind a kettoben van egy egy jatek. Mind a ket origin ket kulonbozo gepen futott. Most egy gepbe szeretnem osszevonni a ket fiokot ugy, hogy a ket jatek egy fiokban legyen elreheto. Lehetseges ez? Koszonom elore is a valaszokat. Peter
2016. nov. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 CspCsj ***** válasza:

Kovixxx:

Vedd fel a kapcsolatot az Origin ügyfélszolgálattal.

Lépj be a következő oldalon és kapcsolatfelvételnél kérj Hívást, ahol megbeszélheted a problémát:

[link]

2016. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!