Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám megoldani hogy...

Hogyan tudnám megoldani hogy a képet visszaállítsam a lomtárból?

Figyelt kérdés

Kérdésem az lenne hogy ugye kitöröltem pár fontos képet, és hogyan tudnám visszaállítani ? Tudtok mondani pár jó programot ami tökéletes és prímán megy? (történetesen egyet kipróbáltam de mivel minden kép más xxx betűkkel volt meg száma így nem tudtam melyik és ugye volt vagy 2millió kép és mindegyiket nehéz végignézni- meg azzal a programmal csak 1 képet tudtam convertálni- többet egyszerre nem)

Másik kérdésem az lenne hogy ugye van olyan kép amit nem tudtam megmenteni és hibás a kép. Melyik programmal lehet helyrehozni a képet? persze ha lehetséges ez és létezik ilyen.



2014. júl. 23. 11:18
 1/3 CspCsj ***** válasza:

Lomtárból visszaállításhoz nem kell program, csak megnyitod a Lomtárat az asztalról, majd kiválogathatod a megfelelő fájlokat (CTRL gomb nyomva tartásával többet is kiválaszthatsz egyszerre) és a visszaállításukhoz jobbgomb a fájlon/fájlokon > Visszaállítás.


Ha nem látod kicsiben a fényképeket akkor a Nézet menüben válaszd ki a Nagy/Extra nagy ikonokat (WinXP esetén miniatűröket).

2014. júl. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy a lomtárból is kitöröltem a fáljlokat.
2014. júl. 24. 19:28
 3/3 CspCsj ***** válasza:

A GetDataBack for NTFS profi, de fizetős:

[link]


De sok ingyenes adatmentő/adatvisszaállító program is van.

[link]

[link]

stb.


vagy pl. a Diskdigger-t telepíteni sem kell:

[link]


Jótanács:

Célszerű a Dokumentumok, Képek stb mappákat áthelyezni a rendszerétől független másik partícióra, ha nincs akkor egy partíciónáló programmal a C: partícióból "lecsípni", így nagyobb eséllyel állíthatók vissza, mert a rendszerpartíción rengeteg írási művelet történik.


Az adatmentő programok által megtalált törölt fájlokat egy másik partícióra mentsd el, mert felülírhatja másik visszaállításra váró törölt fájl darabját, így hibás vagy sérült lesz.

2014. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!