Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ajánljatok normális, egyszerű...

Kocsmárné Éva kérdése:

Ajánljatok normális, egyszerű levelezőprogrammot a jelenlegi /outlock 2000/ helyett! Vagy a spam-küldők ellen valami érdemleges tennivalót a spam-szűrőn kivül?

Figyelt kérdés
rengeteg spam jön az outlockra, a szűrő dolgozik, de akkor is!Lehet ellene valamit tenni? Nagyon kéne egy egyszerű, de jó levelező programm, a gmail nekem nem jó.

#levelezőprogram #spam kivédése
2014. júl. 23. 11:33
 1/2 anonim válasza:
Gmail ;)
2014. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lajos54 ***** válasza:

Ha nem böngészőből használható, hanem különálló levelezőprogramot akarsz az Outlook helyett, próbáld ki a Mozilla Thunderbird nevezetűt. Ingyenes, magyar felülete (is) van, sok dolgot lehet benne állítani. Új, Windows 8-as gépen jobb híján én is azt használom, már szinte meg is kedveltem.

Viszont a spam-küldők ellen ezzel se lehet sokkal többre menni, mint bármelyik más programmal. Bár be lehet állítani spam-szűrést, de ezzel csínyján érdemes bánni, mert rosszul beállított szűrés esetén fontos levelek is "kipotyoghatnak a rostán".

Állítólag spam ellen az e-mail cím védelme a legjobb módszer, de szerintem ez gyakorlatilag kivitelezhetetlen. Mert minek az e-mail cím, ha mindenki elől titkolni kell?

Esetleg a feladó-szűrés érhet valamit, feltételezve, hogy ugyanaz a spam nem mindig más címről érkezik.

2014. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!