Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Play áruház hiba?

Play áruház hiba?

Figyelt kérdés
! Ismeretlen hiba az alkalmazás telepítésekor: 919....... Mit csináljak vele? Jó az SD kártya TELJESEN. 16 GB-s teljesen üres.. vagy mással van a baj?

#hiba #Samsung #Play áruház #Ismeretlen hibák
2014. júl. 23. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:

" az SD kártya TELJESEN. 16 GB-s teljesen üres.. "

És? Kit érdekel?


Töröld a play áruház cache-ét a beállításokban.

2014. júl. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

"És? Kit érdekel?"

hát b+.. ezt nem hiszem el. Azt írd csak amivel segíteni akarsz, ne szemétkedj! Paraszt. Azért írtam oda az SD kártyát mert régebben volt egy háttértáras szaros hiba!! Gondoltam hogy ez is azzal kapcsolatos lesz! Mellesleg: Üzenetbe megírták hogy csak újratelepítem az áruházat és vége. működik. és tényleg működik. érteeed?? -_- Csak azt tudnám hogy mért kell itt állandóan baszakodni és nem azt hogy csak leírni a tippet és kész. Ja hogy unatkoztál? És? Kit érdekel? öcsém..... ja és a teljes mondat: Jó az SD kártya TELJESEN. 16 GB-s teljesen üres.. Kifejtve: A kártya teljesen üres, és működőképes. Érteeed??????? ............

2014. júl. 24. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!