Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen képszerkesztőt használtok?

Milyen képszerkesztőt használtok?

Figyelt kérdés

ph-hoz túl buta vagyok, eddig picasa-t használtam, de nem sok lehetőséget rejt magában

tehát vmi hasonlót keresek, csak több lehetőséggel (mindenképp magyart, ha lehet)


2014. júl. 23. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:

kezdőknek a Photo Scape az szuper

-ha letöltötted,kérdezzél vele kapcsolatban,és elmutogatom ,mit,hogyan tudsz megcsin,

2014. júl. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SimkoL ***** válasza:

Aalogo, PhotoFiltre, RWPaint, Aurora3d, IconEdit, Paint.NET, Cartonist, RasterVect, Fotogafix, Photobie, Free Morphing, Gimp, ImageEditor, Paint, Movies13, InstantMask, Xara3d, PhotoScape, PhotoShop, Foto Sketcher, Inkspace, Photo! Editor, Sothink Logo Maker, FotoMorph, Pencil, XHeader....


és még egy pár van felrakva. Attól függ mire kell.

Ha elárulod, hogy mit akarsz csinálni akkor könnyebb ajánlani.

2014. júl. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát igazából csak effekteket szeretnék képekre tenni, összevágni többet egy képpé, kollázsokat készíteni

tehát semmi extra, csak a picasa-ban kevés az effekt és nem lehet jól elrendezni a képeket a kollázson

2014. júl. 24. 00:27
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. júl. 24. 00:34
 5/6 anonim ***** válasza:
simkolkám,oda volt írva világosan,hogy milyen nyelvű legyen a progi : " mindenképp magyart "
2014. júl. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen :)

photo scape...letöltöttem, majd megnézegetem, de jónak tűnik nekem :)

2014. júl. 24. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!