Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha telepítem a Garmin City...

Pintér Ádám kérdése:

Ha telepítem a Garmin City Navigator Europe NT 2013. 04-es verzióját az mindenképpen a Windows \AppData\Roaming\GARMIN mappába akar települni, mind a 4 GigaBájt térkép adatával együtt. Megoldás?

Figyelt kérdés
A telepítési beállításoknál megadom neki hogy a külső (elég nagy meghajtóra) települjön, de így is oda (a rendszermeghajtóra települ.Ha egy másik, belső meghajtóra akarom hogy települjön, akkor is ez van... Ha meg hagyom hogy be települjön, akkor meg jön a Windows hogy kevés a hely... Van valami megoldás? Vagy lehet valahogy turkálni a telepítő mappájában?

2014. júl. 23. 23:07
 1/3 answer2u válasza:
Van telepítve Mapsource vagy Mapinstall? Mert ha nincs, vagy nem találja a mappáját, akkor akar az AppData-ba települni. Alapesetben (tehát van fent Mapsource) a C:\Garmin\térkép kódja nevű mappába települ. Ezen nem lehet változtatni, mert a program is ott keresi. Mivel a Mapsource-ba (amivel majd kezelni tudod a térképet) nem lehet térkép forrás elérési utat beállítani, ezért nem lehet a telepítőben sem megváltoztatni az alapértelmezett elérési utat.
2014. júl. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mapinstall van.
2014. júl. 25. 10:14
 3/3 A kérdező kommentje:
Nos a problémát megoldottam. Nem kell telepíteni a mapsource-t csak elég mondjuk a basecamp-ot- a program files mappából át kell rángatni a Garmin/BaseCamp mappa tartalmát a térképeket tartalmazó szabványos mappába, ami viszont ott lehet ahol akarjuk... ennyi
2014. aug. 6. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!