Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 Build 7601 A Windows...

Windows 7 Build 7601 A Windows ezen példánya nem eredeti! Pedig eredeti! Mit csináljak? Nagyon megvagyok ijedve

Figyelt kérdés
ma letöltöttem pár frissítést vmi directx egy játékhoz kellett és ez jelent meg

2014. júl. 24. 00:33
 1/3 A kérdező kommentje:
segítsetek megőr9lok
2014. júl. 24. 00:41
 2/3 anonim ***** válasza:

:O Figyelj...huhh...hát...már a gondolatba is beleremegtem, dupla adag nyugtatót kellett bevennem, hogy ezt most le tudjam írni. Egyszerűen sokkolt a hír.


A rendőrség még nem telefonált? Szerintem költözz el otthonról. Búcsúlevelet mindenképp hagyj a családnak!! Írd le pontosan, hogy mi volt a probléma, a sorozatszámmal együtt, hogy elhiggyék tényleg igazat mondasz, nem csak átakarod verni őket. Csúnya dolog lenne ilyennel megviccelni a családot! Ne mondd el hova mész, mert akkor a rendőrség tudni fogja hol keressen, és azonnal felelősségre vonnának, hogy mi az, hogy nem eredeti windows-t használsz?


Na jó, még mielőtt tényleg komolyan vennél: aktiváld újra a windows-t a szokásos módon, és kész.

2014. júl. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi
2014. júl. 25. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!