Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kinek melyik böngésző vált be?

Kinek melyik böngésző vált be?

Figyelt kérdés
Gondolkodom,hogy Firefoxot leváltsam,mert viszonylag elég gyakran lefagy,pedig nem gyenge a gép!
2014. júl. 24. 17:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Maxthon
2014. júl. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
QQ BROWSER ftw..csak vicceltem, Chrome
2014. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Jó böngésző a Chrome,csak egy baj van vele: RENGETEGET eszik,mind processzor,mind ram területén. Én Operát használok,és az bevált. :)
2014. júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mivel a chrome külön folyamatot használ minden laphoz.
2014. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Meg az opera is :D
2014. júl. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Drone007 ***** válasza:

Webfejlesztőként több böngészőt használok - néha egyszerre -, de fejlesztésre firefox-ot.

Korábban Chrome volt a nyerő, de sajnos egyre több memóriát eszik (függetlenül attól mennyi bővítmény van benne), és a fejlesztői eszközök is elkezdtek hibázni az utóbbi verzióban.


Hogy neked mi a jó, azt neked kell kitapasztalnod. Webfejlesztésre mindenképpen Chrome vagy Firefox a befutó. Sokan szeretik még az Operát, bár kezdenek kicsit lemaradni a srácok a fejlesztésével.

Safarit csak és kizárolag akkor használj, ha MAC-ed van. Az Internet Explorert pedig kerüld el jó messziről.

Az egyéb fantázianevekkel ellátott böngészők (Maxton, Seamonkey, K-Meleon) mind a fentiek egyikének motorját használják, tehát nem eredeti csomagok.


Sok sikert!

2014. júl. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Memória evés egyiknél sem kevés,sőt..Függ attól milyen oldalakat látogatunk..


Chrome nem rossz,de észrevettem használat közben gondol egyet és belassul ha egy oldalt kellene ismét betöltenie,mintha megállna és csak forog,forog a töltés jele a fülön..


Legujabb Opera sem lenne rossz ha bizonyos oldalakat rendesen betöltenie és nem hiányosan,mint észrevettem.És annál is észrevettem ezt a hirtelen belassulást amin nem csodálkozom ugyan hisz chrome koppintás már az is.

2014. júl. 24. 17:55
 18/19 SimkoL ***** válasza:
Egyértelműen a Chrome. Többet is teszteltem, a legfrissebb verziókat és ő jött ki belőle a legjobban. A FF megzabálja a procit, letöltéskor 100%, az Opera nem támogat mindent a HTML5 lehetőségei közül, IE - hagyjuk, talán a legfrisseb valamire jó :) A Chrome talán az ami minden igénynek megfelel, bár van egy pár kivetnivaló benne is.
2014. júl. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mindenki mást szeret, mert mindenkinek mások az igényei. Ha valakinek egy böngészővel teljesülnek az attól való elvárásai (vagy nagy részük), akkor persze, hogy azt ajánlja.
2014. júl. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!