Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez miféle program és hogyan...

Ez miféle program és hogyan lehet eltávolítani már ha lehetséges (Kép Lent)?

Figyelt kérdés

Egy folytában elkezdi enni a ramom és 3-4 perc alatt mgeeszik 5-6GB-ot és alig reagál olyankor a gép.


[link]



2014. júl. 24. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez egy Windows-rendszeralkalmazas, a dll-fájlok használatához szükséges. A dllhost "magától" nem kezd el ezerrel dolgozni. Egy másik program futtatja valószínűleg.
2014. júl. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És hogyan tudhatom meg hogy mi futtathatja esetleg mert egy napja Lett új windiws telepítve?
2014. júl. 24. 22:53
 3/14 anonim ***** válasza:
Futtasd le a MalwareBytes AntiMalware-t: [link]
2014. júl. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez nekem is gyanús, ez nem normális dolog. Futtasd le a Malwarebytes Anti-Malware-t és a HitmanPro-t is.


Különben Windows-hoz tartozó rendszeralkalmazás.

2014. júl. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Le hát mind két progival végig nyomtam a gépet de semmi és ugyan úgy előjön.De leszűkítettem a kört akkor indul be amikor vagy zenét hallgatok klippek vannak nekem csak vagy filmet nézek ekkor indul be.De se vírus se semmilyen fenyegetés akkor nem tom mi lehet vele?
2014. júl. 27. 02:32
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges, hogy futtatnia kell a zenék/filmek meghallgatásához. Most nézem a Feladatkezelőben, hogy nekem is fut két példányban, de nem ekkora méretben. Milyen programmal hallgatsz zenét?
2014. júl. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Emberek ***** válasza:

Nekem 8.1 alatt nincs is ilyen a Task Host-ban...

De én egy valami sunyi vírusra gyanakszom hiába nem talált semmit sem a Malwarebytes

2014. júl. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
The KM Playert használok de mind1 hogy mit mert véletlen szerűen jön be a dolog de az biztos hogy csak akkor ha zenét\filmet nézek de most is hallgatok és most semmi???
2014. júl. 27. 11:39
 9/14 anonim ***** válasza:

Emberek nevű felhasználónak:


Mert ott COM Surrogate-t ír a Feladatkezelő a Háttér folyamatok résznél.

2014. júl. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Találtam valami cikket (a kérdezőnek is ugyan ez a problémája és ő is akkor veszi észre, ha a KM Player-al lejátszik egy zenefájlt és videókat.)


[link]


Fordítottam Google fordítóval, a "megoldást":


Jobb futtatni csökkentett módban. Is használhatja Security Task Manager - Windows XP Process Viewer Security Task Manager és / vagy feltölteni a fájl virustotal.com. Remélem, a Dllhost.exe található a C: \ Windows \ System32? Fájl információk - Hogyan lehet eltávolítani Dllhost.exe hiba probléma

Emellett ismert, hogy a Dllhost.exe problémái miatt a COM + folyamat Hogyan oldhatja magas CPU kihasználtsága az MTS vagy COM + folyamat és néha pár hibás script használt IIS.


linkek:


[link] Hogyan csökkentheti a CPU használtságát

[link]

[link] Security Task Manager - Windows XP process viewer Security Task Manager


De azért javaslom az oldal elolvasását és lefordítását, mert a Google fordító nem a legjobb.

2014. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!