Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy Asus memo pad ME302KL-...

Van egy Asus memo pad ME302KL-em a Romot szeretném frissíteni. Azt hogy lehet?

Figyelt kérdés

a honlapot letöltöttem a legújabb Frimware verziót V10.10.3.41( [link] és ugyanitt volt egy leírás hogy hogy kell feltelepítenem( [link] de NEM sikerült :(


Gondolkoztam egy másik lehetőségen hogy hogy is lehetne belementem recoverybe de ott nincs olyan menüpont, hogy "Instal zip from sd card :(

de van egy olyan "apply update from abd" megpróbáltam de lehet hogy nem jól csináltam és ez a megoldás sem lett jó :(


Esetleg van valami más megoldásotok hogy kell csinálni?

Válaszokat előre is köszönöm!



#Android #Asus #recovery #darab #asus memo pad 10
2014. júl. 25. 16:29
 1/1 CspCsj ***** válasza:

A letöltött zip fájlban egy másik zip van, azt kell kicsomagolni az eszköz belső tárhelyének főkönyvtárába.

Ha jó helyre csomagoltad ki akkor az óra melletti kis háromszög ikon jelzi rövid időn belül, hogy frissítést talált, majd megkérdezi, hogy akarod-e telepíteni.

2014. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!