Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell a mortal kombat...

Hogy kell a mortal kombat 4-ben fatality-t csinálni? Hogy kell bekapcsolni? Meg van valami csalás hozzá úgy tudom.

Figyelt kérdés
pls írjátok le a csalást vagy mit, mert én már 100x próbáltam mindenféle leírás alapján a fatalitiket, de 1x sem sikerült...

#Scorpion #mortalkombat4
2014. júl. 25. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. júl. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mint írtam, próbáltam netes kódokat, stb, de nem sikerült, tehát valami csalás kéne...
2014. júl. 25. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:

nem hiszem el hogy kerestél a googleban...

ajánlom neked a 7.et az előző válaszoló google linkjében

2014. júl. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

na jól van, megtudtam végre, uncsitesóm megmutatta: tehát rá kell menni: Practice > Difficulty - itt nyomva kell tartani a blockot (space) és a kis rúgást (low kick) addig, míg nem ugrik elő a cheat menü. A fatalitit ugy lehet megcsinálni, hogy a meccs végén lehajlás + felső ütés kombinációt meg kell nyomni.


Goro előhívása: shinnokkal ki kell vinni a játékot 1x legalább, utána a karakterválasztásnál hiddenre kell rámenni, tartani kell a blockot (space) utána a fel nyillal 3x, utána egyet balra, és meg kell nyomni a futást (h).

Noob saibot: reikoval átvinni, hidden, 2x fel, utána balra és H.

2014. júl. 26. 01:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!