Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet az Audacity 1.3...

Hogy lehet az Audacity 1.3 (Beta) zene szerkesztővel elmenti a kész számot? Persze ugy h azt utánna le lehessen játszani!

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 14:19
1 2
 1/13 anonim válasza:
File - exportálás mp3-ként. De ahoz kell egy "lame" nevezetű programot beépíteni ide, és menni is fog :)
2010. jan. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
azt a lame nevű programot honnan tudom letölteni??
2010. jan. 10. 14:46
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem kell külön program. Elég, ha letöltöd a lame_enc.dll file-t és bemásolod az audacity könyvtárába, megtalálja és használja magától:


[link]

2010. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hogy tudom beépitteni??
2010. jan. 10. 14:50
 5/13 anonim válasza:

Első vagyok, a file-re gondoltam, nem a progira, köszi második :)

Úgy, hogy megvágod a zenét ahogy akarod, és exportálod mp3-ként. Akkor kérni fogja az elérési útját ennek a file-nak. (Miután beírtad a google-ba és letöltötted, lementetted) Megmutatod neki a helyet hová mentetted, leokézod, többet a büdös életbe nem fogja kérni, a zenéidet meg rendesen mentheted. (Csak ne töröld le ezt a file-t a gépről)

2010. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

nekem nem engedi letölteni!

nincs valami más link?:$

2010. jan. 11. 19:19
 7/13 anonim válasza:

Mondom google...


[link]


Amúgy zip-ben tölti le, majd csomagold ki...

2010. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ugyanezzel a problémával küszködtem, nem fogadta el a lame-t több verzióval is próbálkoztam. Ezen az oldalon leírtakat követve [link] sikerült úrrá lenni a dolgon. Vagyis letölteni a Lame_v3.98.2_for_Audacity_on_Windows.exe és az exe-t kell elindítani.
2010. júl. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja és így mp3-ba tudtam elmenteni
2010. júl. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Letöltöttem a lame_enc.dll fájlt, a v.32 verziót találtam meg, de nem tudom az Audacity programba bele tenni, mert azt írja ki nem kompatibilis, nekem a Audacityv2.0 van meg, valaki nem tud esetleg kompatibilis lame alkalmazást? Én nem találok a netten.

Köszi!

2013. febr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!