Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a franc van az Opera...

Mi a franc van az Opera böngészővel?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt automatikusan frissítette magát 22-es verzióról 23-asra és azóta hihetetlen lassú lett. Kb. fél perc mire megnyit egy weboldalt, ha meg YouTube-on nézek videot, néha előhoz egy ablakot hogy lassú a Shockwave Flash és hogy vagy állítsam le vagy várjam meg míg újra jó lesz. Gyors netem van, 16 megás. Ha meg letörlöm (az adatok nélkül) és visszarakom a 22-est, akkor meg nincs benne keresőmotor, semelyiket nem tudom beállítani, se a Google-t, se a Bing-et stb... Hogyan tudnám kimenteni a jelszavaimat és a könyvjelzőimet, hogy áttudjam rakni pl: Firefox-ba vagy Chrome-ba? Mert próbáltam a Firefox-ot de az csak IE-ből és Chrome-ból tud importálni. Anno Chrome-ot is azért hagytam abba mert elkezdett lassúlni, pedig csak az Adblock Plus van bent mindegyikben, de eddig jó volt.

#Windows #böngésző #frissítés #opera #lassú #Opera 22 #opera 23 #lassú a böngésző
2014. júl. 26. 12:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!