Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Shopper-pro nevű retek program...

Shopper-pro nevű retek programot hogy lehet törölni? Iszonyat pörgeti a gépet.

Figyelt kérdés

Amikor felraktam a daemon toolst még települt vele egy rakat idegesítő hülyeség, a nagyrészét töröltem de ezt a shopper-pro izét nem lehet..

A mappáját nem bírom törölni mert mindig használja valami, programok eltávolításánál meg nem történik semmi hiába nyomok az eltávolításra



#Windows #PC #shopper pro
2014. júl. 26. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A letöltött program mellé "mellékelt" egyéb idegesítő programokat, toolbarokat stb. úgy tudod kitörölni, hogy letöltöd az ADW cleaner programot (megjegyzem ha nem a Softopedia oldaláról töltöd, akkor lehet benne toolbar). Ezt futtatod, majd kidobja neked a toolbarokat és egyéb internetes eszközöket, amik a gépedre akár a tudtod nélkül települtek fel. A delete gombbal kitörölheted ezeket (amit egy újraindítás követ.) Ha ez nem válik be, akkor szükséged lesz az Unlocker nevű szoftverre (ami hasonlóan telepíthet neked még több toolbart és nem kívánatos szoftvert, ha nem figyelsz). Ezzel a programmal nem törölhető fájlokat, mappákat törölhetsz. A programokat egyébként a "programok telepítése és törlése" menüpontnál találod, ahol törölheted is azokat (én általában az unlocker nevű programot használom, ami valamivel hatásosabb). Ha bármi kérdésed van, írjál! :)
2014. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, sikerült megoldanom:)
2014. júl. 26. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. Azt hiszem az utolsó program nevét eltévesztettem. Revo uninstaller a neve.
2014. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!