Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Xperia x8 root-olás...

Sony Xperia x8 root-olás HIBA! Mi lehet a Probléma?

Figyelt kérdés
Az Xperia x8-omat szeretném root-olni, de a Flashtool és a SuperOneClick sem érzékeli a telefont és így nem tudok rá kattintani a Root gombra. Mi lehet a Probléma? Itt 1 lép: [link]

2014. júl. 26. 21:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem "lép" hanem kép
2014. júl. 26. 21:14
 2/13 anonim ***** válasza:
a soc mit ír ?
2014. júl. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A Soc ezt írja: [link]

Bármire nyomok rá mindig ezt írja ki.

2014. júl. 26. 23:35
 4/13 anonim ***** válasza:

USB debug és az ismeretlen források a telefonon be vannak kapcsolva?

Ezek a Beállítások > Alkalmazások > Fejlesztés menüpontban találhatóak


Csak akkor tud ADB-n kommunikálni, ha az USB debug aktív.

2014. júl. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, be vannak kapcsolva, épp ezért nem értem.
2014. júl. 27. 17:12
 6/13 anonim ***** válasza:

Rengeteg telefont, tabletet rootoltam már, de ezzel a konkrét problémával nem találkoztam még. Esetleg próbáld meg másik verziójú soc-cal.


Így szoktam: Bekapcsolt állapotban rádugom a telefont a gépre, nem csatlakoztatom a memória kártyát, majd soc-ból megcsinálom a rootolást. (azaz root gombra kattintok) Ezzel minden esetben működött a rootolás.

2014. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ÉS még ha rá megyek a root gombra akkor ezt irja ki: [link] , amit rá nyomok a gomra azt aadja ki hogy "nincs több adat"
2014. júl. 27. 19:19
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez azt mondja, hogy nincs feltelepítve a szükséges driver hozzá. Az USB driverét a telefonnak feltelepítetted?

X8-hoz 2 driver van, az egyik ahhoz kell, hogy tudd meghajtóként felcsatolni a gépre (memória kártya matatásra, ez automatikus) a másik pedig az ADB-hez kell. Nézz rá a support oldalra és töltsd le ennek a legfrissebb driverét.

2014. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Bocsi ez nekem magas, letöltöttem egy "SEMC_Signed" nevű mappát de nem tudom hogy mit kell azzal csinálni.
2014. júl. 27. 23:37
 10/13 anonim ***** válasza:
eszközkezelőben keresd meg a telefont, majd tulajdonságokban keress olyat, hogy driver frissítése. arra kattints rá, majd amikor kéri, add meg a mappát, ahol van ez a signed mappa. aztán a többit elintézi a gép.
2014. júl. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!