Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom törölni ha...

Hogyan tudom törölni ha írásvédett lett a lemez?

Figyelt kérdés
Lányom csinált egy lemezt és nem tudom megnyitani, mivel írásvédett lett!!!!!!!!!!!
2014. júl. 27. 08:59
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
Milyen lemezt? CD, DVD?
2014. júl. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
DVD
2014. júl. 27. 09:01
 3/7 P.O.C. ***** válasza:
És hogy érted, hogy írásvédett?
2014. júl. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az igazság az hogy elkültem az unokámnak a lemezt és telefonált, hogy nincsenek képek hanem valami kulcsok vannal a képek helyett és nem lehet megnézni a képeket.
2014. júl. 27. 09:07
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és nálam ha megnyitom a mappát a tulajdonságoknál , nálam is írásvédett van kipipálva.
2014. júl. 27. 09:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Az írásvédelem azt jelenti, hogy meg tudod nyitni az adathordozót olvasásra, ellenben nem tudsz írni rá. Olyan mint egy hanglemez: meg tudod hallgatni sokszor, de nem tudsz rá otthon új zenét felvenni.

Ha nem tudod olvasni a tartalmát akkor más probléma vele: sérült a tartalom, vagy a dvd olvasó hibás.

2014. júl. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Íráskor le lett zárva a lemez, ezért írásvédett. Ettől még a képeket meg lehetne nézni, nincs összefüggés.


Mi történik, ha a képekre kattintasz? Valamit csak reagál.

2014. júl. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!