Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A camtasia videóvágó program...

A camtasia videóvágó program miért nem érzékeli az Action! -al felvett videó hangsávát?

Figyelt kérdés
Nem csak a Camtasianal, hanem Sony Vegasnál, és Adobe after effectsnél is ez van, csak ott a bandicammal felvett videók is így csinálnak. Mikor még az 1000 ft-os fejessel vettem, nem volt az Action!-nak ilyen problémája, de vettem 16.000 ft-ért egyet, és ennél most kijött ez a probléma.

2014. júl. 27. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Az Action-ben felvett és ugyan ott lejátszott videónak van hangja ? Vagy ha egy sima lejátszóval próbálod megnézni a felvett videót akkor van hang ?
2014. júl. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor van hangja, a vágóprogramban viszont nincs.
2014. júl. 27. 11:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ezt a plugint feltelepíteni !: [link]

Ezzel elviekben jó lesz.

Megjegyzés: Telepítéskor lesz egy rész ahol megkérdezi, hogy elfogadod-e bla-bla. Ne fogadd el, mert sok nem kívánt dolgot fog a gépedre telepíteni. !

2014. júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos, így sem történt semmi változás. De azért köszönöm.
2014. júl. 27. 14:28
 5/6 A kérdező kommentje:
Kispofa... az jelent valamit ha ebben a Quick Time-ban, amikor lejátszani akarok egy videót, semilyen általam felvett videót (se Bandicam, se Action) nem tudok megnyitni, de amit letöltöttem YT-ról, azt igen?
2014. júl. 27. 14:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Erre nem tudok válaszolni, de camtasia-ban, és Sony vegas-ban is nekem ez megoldotta a problémát. Érthetetlen.
2014. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!