Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rajtam kívül is van valaki...

Rajtam kívül is van valaki így a mai játékokkal?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom beleélni magam a mai játékokba...

Ott van pl a Medal of Honor allied assault, vagy airborne,Duke nukem 3D, stb.

Mai napig akármikor előtudom venni,pedig megszámolni nem tudom mennyiszer vittem végig őket veteranba... de az új játékokat végigtolom egyszer és ennyi.


2014. júl. 27. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A mai márketing modell teljesen más, mint 10 évveé ezelőtt.


10 éve a folytatásos sorozatokban hittek, a Pilot részeket próbálták megszerettetni a vevőkkel, és ehhez rendeltek folytatást a játékkészítőktől.


manapság úgy van, hogy csak kevés nagy név van, jóformán a többi ismeretlen, és minden új részét másik játékfejlesztő csapat készíti, hiába egyezik a stúdiónevük. A játékforgalmazók az egyszeri nagy bevételre utaznak, mintsem a folyamatos közepes méretű bevételekre.

2014. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem is tudok játszani az új játékokkal szóval nem is tudom milyen élmény az :D
2014. júl. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. De a BF:HL mennyire szar lett(open beta)!
2014. júl. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1# Igen ez a baj, de érted és akkor még a Remake-ket is elrontják...


3# Ne is mond... Battlefield is olyan sorsra fog jutni mint a call of duty szerintem, ha nem változtatnak a hozzáálláson.


Mondjuk ez a Rainbow Six Siege... eléggé úgy néz ki hogy a legjobb rész lesz :)

2014. júl. 28. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!