Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baj lehet a Skype bejelentk...

Mi baj lehet a Skype bejelentkezéssel?

Figyelt kérdés
Windows 8.1 van a netbookomon, feltelepítettem rá a Skype legújabb verzióját, de mikor beszeretnék jelentkezni csak tölt és nem jelentkezik be. Másik gépen be tudok jelentkezni gond nélkül, de a netbookomon nem működik normálisan a Skype. Valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a megoldás?

2014. júl. 27. 12:53
 1/6 anonim válasza:
Beépített (Metro-style) skype-ot használsz, vagy külön ablakba van neked a skype?
2014. júl. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Külön ablakban van.
2014. júl. 27. 13:04
 3/6 anonim válasza:
Akkor viszont nem tudom, hogy mi lehet a probléma, de próbáltad újratelepíteni a Skype-ot?
2014. júl. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam, többször is. Letöltöttem a Win Áruházból is a Skype-ot, ami külön Win 8-ra van, de az el se indul normálisan, sokan panaszkodnak rá.
2014. júl. 31. 19:15
 5/6 anonim válasza:
A Win8-as skype-al nekem is van gondom, de próbáltál már CSAK a Netbookodról bejeletkezni és nem másról? (Mondjuk gondolom igen, de azért megkérdezem.) Ezen kívül sajnálom, de nem tudok segíteni. :(
2014. aug. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de semmi, csak tölt aztán kiírja, hogy valami probléma lépett fel a bejelentkezésnél. :/ Elképzelésem sincs, hogy mi a baja...
2014. aug. 5. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!